Tünel Yayıncılık
 
Anasayfa
Hakkımızda
Dağıtım
Haberler
İletişim
   
 

Hakkımızda

Tünel Yayıncılık 2007 yılında İstanbul’da kurulmuştur.ELT – İngilizce Dil Öğretimi alanında sektöre yıllarca hizmet vermiş, deneyimli isimlerle, ilk günden itibaren işbirliği içerisinde olmuştur. Okullarda öğretmenlerle birlikte yürüttüğü sıkı çalışmalar sonrasında yenilenen müfredata paralel, hem öğretmenlere hem de öğrencilere yönelik, yabancı dil eğitiminde destek olacak yayınlar hazırlamayı amaçlamıştır.

Kurulduğu günden itibaren uluslararası düzeyde de çalışmalarına başlayan yayınevimiz Arcturus Publishing ve Stanley Publishing gibi Avrupa’nın önemli yayıncılarıyla da oldukça verimli projelere imza atmıştır.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın da altını çizdiği üzere, İngilizce eğitime ilköğretim çağlarından itibaren ağırlık verilmesi gerekliliği ortadadır. Bu düşünceye paralel olarak Tünel Yayıncılık, ilköğretim yayınlarına ağırlık vermiş ve yaprak testler, SBS testleri, sözlükler ve defterden oluşan özel bir İngilizce ilköğretim seti hazırlamıştır.

Yayınlarımızın tümü renkli ve güncel müfredata uygundur. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yenilenen ders kitapları incelenerek titizlikle hazırlanmıştır. Yayınları kullanma ve test etme imkânı bulmuş olan öğretmenlerden istisnasız olumlu tepkiler alınmıştır.

Yabancı dilin yine gündemde olduğu ve büyük önem taşıdığı lise sınıfları içinse, dil uzmanlarıyla ve akademisyenlerle birlikte özel yardımcı kitaplar hazırlanmıştır. Müfredatı takip eden ve öğrencilerin dilbilgisi, okuma, yazma gibi dil becerileri alanlarında kendilerini geliştirmelerine imkân veren yayınlar sunulmuştur. Yerli bir yayınevi olarak Tünel Yayıncılık, okullarımızdaki eğitim sürecini gözlemleyerek, ihtiyaca yönelik yayınlar hazırlama imkânı bulmuştur. Kaliteli ve uygun fiyatlı bu yayınlar, her geçen eğitim-öğretim yılında daha yoğun bir ilgiyle karşılanmaktadır.

Tünel Yayıncılık’ın ürünlerine Türkiye’nin her yerinden, mevcut bayilerimiz aracılığıyla ulaşmanız mümkündür.

Katalog
Copyright © Tünel Yayıncılık.Bu sitede kullanılan yazılı ve görsel materyalin tüm hakları Tünel Yayıncılık'a aittir.