Tünel Yayıncılık
 
Anasayfa
Hakkımızda
Dağıtım
Haberler
İletişim
   
 

Alles Klar Serisi

Alles Klar Serisi 1A’dan 3B’ye dek uzanan ve 5 kitaptan oluşan bir seridir. Almanca’ya sıfırdan başlayan gençlere, ya da ortaokuldan sonra birinci ya da ikinci dil olarak devam eden lise öğrencilerine yönelik hazırlanmıştır.

Alles Klar kitapları; öğrencilerin tecrübeleri doğrultusunda yeni konulara girişi, öğrendiklerini kendi kendine kullanabilmeyi kolaylaştıran alıştırmaları kapsar. Öğrencinin yaratıcılığı ve daha önceki bilgilerinin yenileriyle bütünleştirilmesini sağlar. Dilbilgisi konuları “öğrenci verilen örnekleri temel alarak dilbilgisi kurallarına kendi kendine erişebilir ” fikri benimseyerek verilir. Öğrenci, her ünite sonunda kendi kendini değerlendirebilir. Ders kitaplarının arkasına tümüyle ünitelerle ilgili alıştırmalardan oluşan çalışma kitapları eklenmiştir. Her kitabın dinleme CD’si mevcuttur.

Alles Klar Serisi 2003 yılında, tüm Avrupa ülkelerinde kitapların aday olduğu, European Educational Publishers Group tarafından verilen ‘En İyi Ders Kitabı’ ödülüne hak kazanmıştır.

Örnek Sayfalar

Katalog
Copyright © Tünel Yayıncılık.Bu sitede kullanılan yazılı ve görsel materyalin tüm hakları Tünel Yayıncılık'a aittir.