Tünel Yayıncılık
 
Anasayfa
Hakkımızda
Dağıtım
Haberler
İletişim
   
 

Aha Serisi

Aha Serisi 1A’dan 2B’ye kadar olmak üzere 4 kitaptan oluşan 2 seti kapsar. Almanca’yı yeni öğrenmeye başlayan ve haftada 2-3 saat Almanca dersi gören öğrenciler için tavsiye edilir. Aha 1a kitapları AKILLI TAHTA yazılımı ile desteklenmiştir.

Her bir setin bir yıllık öğretim süresince yeterli olacağı düşünülmüştür. Setlerde 2 adet dinleme CD’si yer alır. Ders kitaplarının arkasına tümüyle ünitelerle ilgili alıştırmalardan oluşan çalışma kitapları eklenmiştir. Öğretmen kitapları ders ünitelerine gore bölünmüştür ve dinleme metinleri, cevap anahtarı, oyunlar, grup çalışmaları, testler ve öğretici bilgilerikapsar.

AHA kitapları öğrenciye, Almanca olarak rahatça iletişim kurabilmesi için gerekli olan becerileri kazandırmayı amaçlar. İletişim temelli alıştırmalar, oyunlar, renkli resimler ve otantik okuma parçaları okuma, anlama, yazma ve konuşma akıcılığını en baştan itibaren sağlamaya yönelik hazırlanmıştır. Gramer konuları ünitelere yeri geldikçe yerleştirilmiş ancak didaktik bir yöntem benimsenmemiştir.

Ünite konuları, öğrencilerin Almanca ile daha güncel ve yakın bir ilişki kurabilmeleri adına ana dili Almanca olan ülkelerden seçilmiş, dilin özgün kullanımına sık sık yer verilmiştir.

Örnek Sayfalar

Katalog
Copyright © Tünel Yayıncılık.Bu sitede kullanılan yazılı ve görsel materyalin tüm hakları Tünel Yayıncılık'a aittir.