Tünel Yayıncılık
 
Anasayfa
Hakkımızda
Dağıtım
Haberler
İletişim
   
 

Active English 3

Active English 3'ün örnek ünitesini PDF formatında buradan görüntüleyebilirsiniz.

Active English 3 A2-B1+ düzeyini kapsayan, her okulda kullanılabilecek, ulusal müfredat doğrultusunda hazırlanmış, öğrenilen tüm dil yapıları ve konularını pekiştirmeyi ve sağlamlaştırmayı amaçlayan, çok amaçlı bir yardımcı kitaptır.

  • Active English 3, öğrenciyi intermediate seviyeye dek getiren, gramer ağırlıklı bir yardımcı kitaptır.
  • Kitapta sadece gramer aktiviteleri değil, vocabulary; reading, speaking ve writing (skills) ve translation (çeviri) alıştırmaları da yer alır. Çoktan seçmeli sorular da sıklıkla ünitelerde yer alır.

Active English 3

  • Active English 3, Milli Eğitim Bakanlığı Lise 3 müfredatını birebir takip etmektedir. A2-B1+ düzeyindedir.
  • Her ünite reading parçası ile başlar ve ardından ünitenin gramer yapıları bol alıştırmayla pekiştirilir. Vocabulary alıştırmaları ile kelime çalışması yapılır. Yine bir reading parçası ile okuma-anlama ve ardından da ünitedeki konunun tartışılıp, yazıldığı speaking ve writing bölümleri yer alır. Son olarak bir translation alıştırması ile dil her yönüyle ele alınmış olur.
  • Active English 3, öğretmene ders konularını işlerken yardımcı olduğu kadar, self-study özelliğiyle, öğrencinin kendi kendine de çalışıp faydalanabileceği, yararlı bir yardımcı (supplementary) kitaptır.

Components:

Teacher’s Guide

Easy to use and comprehensive, Active English 3 is a discourse-based grammar book that gives student a true understanding of the English language and how it works.

Active English 3 enables students at the intermediate level to communicate with ease and clarity as they develop a natural sense of how, when, and why English speakers use grammatical structure as they do.

Katalog
Copyright © Tünel Yayıncılık.Bu sitede kullanılan yazılı ve görsel materyalin tüm hakları Tünel Yayıncılık'a aittir.