Tünel Yayıncılık
 
Anasayfa
Hakkımızda
Dağıtım
Haberler
İletişim
   
 

Active English 2

Active English 2'nin örnek ünitesini PDF formatında buradan görüntüleyebilirsiniz.

Active English 2 A2-B1 düzeyinde, tüm liselerde kullanılabilecek, ulusal müfredat doğrultusunda hazırlanmış, öğrenilen tüm dil yapıları ve konularını pekiştirmeyi amaçlayan, çok amaçlı kitaplardır. Seri CD-ROM ile desteklenmiştir.

  • Active English 2, öğrenciyi başlangıç seviyesinden alarak, intermediate seviyeye dek getiren, gramer ağırlıklı yardımcı kitaptır.
  • Seride sadece gramer aktiviteleri değil, vocabulary; reading, listening, speaking ve writing (skills) alıştırmaları da yer alır.

Active English 2

  • Active English 2, Milli Eğitim Bakanlığı Lise 2 müfredatını birebir takip etmektedir.
  • Her ünite reading parçası ile başlar ve ardından ünitenin gramer yapıları bol alıştırmayla pekiştirilir. Vocabulary alıştırmaları ile kelime çalışması yapılır. Yine bir reading parçası ile dinleme, okuma-anlama ve son olarak da ünitedeki konunun tartışılıp, yazıldığı speaking ve writing bölümleri yer alır.
  • Üniteler dışında eklenmiş olan Revision bölümleriyle, 5 ünitede bir, öğrenci kendini sınama imkânı bulur.
  • Her ünite sonunda Self Evaluation bölümü yer alır. Böylece öğrenci o üniteyi amaçlandığı şekilde öğrenip öğrenemediği konusunda kendi durumunu takip edebilir.
  • Active English, self-study özelliğiyle, öğrencinin kendi kendine de çalışıp faydalanabileceği, yararlı bir yardımcı (supplementary) kitaptır.
  • Kitabın sonuna eklenmiş olan ek bölümdeki tablolar: Irregular Verbs, Sayılar, Ölçüler, Prefixes-Suffixes, Aile ve Ülkeler; müfredat konularını kapsayan, öğrenciye her zaman kaynak olabilecek eklerdir.

Components:

Teacher’s Guide
CD-ROM

Active English 2 enables students at the intermediate level to communicate with ease and clarity as they develop a natural sense of how, when, and why English speakers use grammatical structure as they do. Learning is made easy with clear chapter organization, concise charts and level appropriate explanations.

Structures are presented with authentic examples and communicative exercises so students experience and practice language as it occurs in real life.

Katalog
Copyright © Tünel Yayıncılık.Bu sitede kullanılan yazılı ve görsel materyalin tüm hakları Tünel Yayıncılık'a aittir.